Poznaliśmy się na studiach i od tego czasu jesteśmy razem. W sierpniu 2014 wzięliśmy ślub (o przygotowaniach do ślubu możecie poczytać w poradniku ślubnym). Dzielimy pasje, a także zawód, bo oboje działamy w branży internetowej.  Prowadzimy bloga skierowanego do kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na testowanie różnych produktów. Kierujemy się zasadą - my przetestujemy produkt za Ciebie i powiemy czy warto to kupić.

Dominika Pliszka

Urodzona 12.07.1990 roku sopocianka mieszkająca od kilku lat z mężem w Gdańsku. Blogowaniem zajmuję się od 2009 roku. Dawniej blog znajdował się pod adresem www.good-for-you.blog.pl, a od czerwca 2011 bloga prowadzę z mężem tutaj - na własnej domenie dpblog.pl.

Na początku blog był urodowy, z czasem stał się damsko-męskim blogiem lifestylowym. I takim najprawdopodobniej pozostanie na dłużej. Nadal będziemy pisać o kosmetykach, ale już nie tyle, co kiedyś. Teraz jesteśmy bardziej świadomymi konsumentami i wielu produktów, które nam służą 'trzymamy się' i nie szukamy zamienników. Drugim powodem jest to, że nasz blog rozwija się razem z nami, więc poruszamy i będziemy poruszać na D&P blog różne tematy. Jednym z nowych działów , który powstał wraz z naszym rozwojem jest Poradnik Blogera, gdzie piszemy o tym jak profesjonalnie prowadzić bloga i zarabiać na blogowaniu. 

Zawodowo zajmuję się kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych oraz współpracą z blogerami. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu fanpage'y, a także marketingu internetowym.

Moim hobby jest czytanie książek dotyczących rozwoju osobistego, joga, gotowanie dań wegetariańskich i wegańskich. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy (Bollywood, kostiumowe, dokumentalne). Od czerwca 2014 jestem na diecie wegetariańskiej.


Piotr Pliszka


Blogowaniem zająłem się po przejściu na Bloggera. Początkowo byłem oporny, z czasem pisanie zaczęło mi sprawiać ogromną przyjemność. Co prawda nie piszę tyle, co Dominika, ale robię inne rzeczy związane z blogiem np. grafiki, archiwizację bloga, a także zdjęcia na bloga i media społecznościowe.

W wolnych chwilach lubię grać w piłkę i oglądać mecze piłki nożnej. Jestem wielkim fanem piłki nożnej, a szczególnie drużyny FC Bayern, której kibicuję od 21 lat. Lubię gadżety i nowinki techniczne, ale zawsze robię przemyślane zakupy - szukam tego, co aktualnie jest najlepsze na rynku w konkretnym przedziale cenowym. 

Na blogu prowadzę dział 'Męskim Okiem' skierowany do Panów, którzy nie boją się używać kosmetyków, lubią nowinki techniczne i chcą zawsze dobrze wyglądać. Z czasem planuję także rozwijać z Dominiką dział 'Styl' skierowany nie tylko do kobiet, ale również mężczyzn. Wszystko w swoim czasie.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Zajrzyj na nasz profil na Instagramie @dpblogpl

Instagram @dpblogpl