2016/06/17

Stylizacje na deszczową pogodę

stylizacje na deszczową pogodę

W takie dni jak dziś (całkiem ciepłe, ale deszczowe) najchętniej siedziałabym w domu z książką w ręku i naszym uszakiem na kolanach. Niestety nie zawsze jest tak pięknie i muszę wyjść z domu nawet w największy deszcz. Co ubrać na deszczową pogodę tak, aby nie zmoknąć, a jednocześnie wyglądać stylowo? Sprawdź poniżej moje propozycje.

Stylizacja 1Stylizacja 2 Stylizacja 3

7 komentarzy:

 1. Planuję zakup kaloszy, ale nadal zastanawiam się nad kolorem i marką. Ciekawy i inspirujący post - pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rychło w czas ten wpis :) Za oknem deszczowa aura, a ja zamiast się złościć na niepogodę wyjmuję z szafy mój ulubiony parasol i wyruszam w świat z uśmiechem na twarzy. Ale już widzę, że będzie miał zacnego następcę - parasol z moją ukochaną Audrey :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też deszczowo...a mieliśmy iść na spacer i przy okazji pozbierać gałązki jabłoni dla naszego uszaka, a tu nie ma opcji...

   Parasol jest świetny. Na jesień kupię taki albo przezroczysty :D

   Usuń
 3. Tym różowym parasolem mnie kupiłaś-cudny;) Ja mam zawsze w domu jakieś odjechane kalosze i śmieszny parasol aby poprawić humor ludziom którzy mnie mijają w taką smutna i ponurą pogodę. Polecam tyle uśmiechów nie otrzymuję w żaden słoneczny dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak go zobaczyłam, od razu wiedziałam, że musi się tutaj pojawić! Przetestuję Twój sposób jesienią, kiedy za oknem będzie szaro, buro i ponuro ;)

   Usuń

Dziękujemy za komentarz!

Instagram @dpblogpl