2016/03/11

Schwarzkopf Professional [3D] MEN Modelujący Wosk do Włosów opinia

Schwarzkopf Professional [3D] MEN Modelujący Wosk do Włosów
(Schwarzkopf Professional [3D] MEN Modelujący Wosk do Włosów)
Jakie cechy powinien mieć dobry produkt do stylizacji włosów? Na pewno każdy facet, tak jak i ja, chce (w tym przypadku wosk do stylizacji) maksymalnie szybko uformować włosy bez zbędnego przeglądania się w lustrze i układania włosów. Niczym nasza druga połowa. 

Wosk firmy Schwarzkopf z początku traktowałem jako kolejne najprawdopodobniej nieudane podejście do produktu typu ,,wosk do włosów''. Produkt firmy Schwarzkopf od samego początku przekonywał mnie do siebie. Zapach przy pierwszych aplikacjach będzie dla nas bardzo intensywny, świeży, tak jak byśmy przed chwilą brali prysznic.

Przechodząc do samej stylizacji włosów. Wosk nakładamy i modelujemy na suche włosy! Nakładając wosk na mokre i wilgotne włosy, efekt będzie krótkotrwały i po wyschnięciu włosów otrzymamy efekt jak po przebudzeniu. Każde pasmo włosów będzie zwichrowane, a na głowie pojawi się artystyczny nieład. Wosk ma konsystencję kremową, dzięki czemu łatwo i równomiernie rozprowadzimy produkt. Możemy modelować naszą fryzurę aż do momentu uzyskania pożądanego efektu bez obawy, że nasze włosy zaczną się sklejać. Samą fryzurę możemy dowolnie poprawiać w ciągu dnia. Najważniejsze, że włosy po aplikacji nie mają efektu tłustych i posklejanych. W przypadku poprzednich testowanych przeze mnie wosków czy past zdarzały się takie buble (odsyłam do działu ,,Męskim Okiem'').

Modelujący Wosk do Włosów
(Modelujący Wosk do Włosów)
Mój sposób na aplikację? Nakładam wosk równomiernie na dłonie i formuję włosy w przeciwnym kierunku. Dopiero w momencie, kiedy każde pasmo jest pokryte woskiem, modeluję włosy we właściwym kierunku. Aż do momentu uzyskania pożądanego efektu. Dla uzyskania optymalnego look'u na koniec używam lakier do włosów.


Wosk jest wydajny 100 ml wystarcza mi na około półtorej miesiąca. Jednak pamiętajmy, że wydajność zależy od długości naszych włosów i częstotliwości ich stylizacji. Jeżeli zdecydujecie się na zakup tego produktu znajdziecie go tutaj

11 komentarzy:

 1. Ta wydajność mnie bardzo zachęca. Mogłabym się skusić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że Wszystko zależy od tego jak długie masz włosy;)

   Usuń
 2. Bardzo ładne opakowanie :) Ja wosku nie używam, ale podsunę link siostrze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opakowanie rzuca się w oczy jednak liczy się jakie jest efekt a jest zadowalający. Jeżeli masz brata to link bardziej mu się przyda ;) Chyba, że siostra ma krótkie włosy?:D

   Usuń
 3. Ciekawa recenzja. Osobiście nie znam męskich produktów do stylizacji włosów, ponieważ MM generalnie nie używa nic poza szamponem ;) osobnik odporny na jakiekolwiek zmiany... - serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli Twój "MM" używa do włosów tylko szamponu, mogę polecić produkt firmy Sylveco. Szampon Odbudowujący Pszeniczno-Owsiany. Na dodatek jest bardzo wydajny, na naszą dwójkę wystarcza na miesiąc!

   Usuń
 4. Nie używam ale to ciekawy produkt. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super produkt a co najważniejsze można swobodnie modelować włosy w ciągu dnia wielokrotnie bez utraty należytego efektu;)

   Usuń
 5. Ja nie używam tego typu produktów ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak mnie cieszy, że jestem łyslokiem:) Przynajmniej mam jeden problem z głowy;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Od kiedy zmieniłam fryzurę na dość krótką, takie produkty są mi bardzo bliskie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twój komentarz! Zachęcamy do przejrzenia starszych postów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@dpblog.pl

Instagram @dpblogpl