2011/06/21

Najlepszy naturalny peeling do stóp

Najlepszy naturalny peeling do stóp
Najlepszy naturalny peeling do stóp

Pamiętacie recenzję cukrowego peelingu do twarzy firmy Phenome?  Dzisiaj zrecenzuję dla Was kolejny produkt tej firmy.

Mój zachwyt nad tą firmą nadal nie minął. Każdy kosmetyk, który mam okazję przetestować kończy na liście moich ukochanych kosmetyków (którą niedługo Wam przedstawię).
Dzisiejszym produktem jaki zrecenzuję jest peeling do stóp, a właściwie pumeks do stóp z zieloną herbatą i miętą.

Ale na początku skład produktu:
99.2%
SUROWCE NATURALNE
zgodne ze standardami produkcji kosmetyków organicznych i naturalnych
40.0%
CZYSTE MINERAŁY
34.6%
WODY ROŚLINNE
0.8%
SUROWCE INNE NIŻ NATURALNE
tylko wtedy, gdy nie jest możliwe pozyskanie ich naturalnych odpowiedników

Po otwarciu pudełeczka, w którym znajduje się kosmetyk możemy zobaczyć brązową tubkę z produktem. Opakowanie przypomina mi trochę farbę do włosów, ale to tylko takie moje skojarzenie;)

Kosmetyk jest koloru zielonkawego z wieloma drobinkami ściernymi. Jeśli chodzi o zapach- zdecydowanie po otwarciu czujemy miętę.
Na stronie firmy Phenome możemy wyczytać jakie składniki aktywne znajdują się w tym produkcie- wody roślinne: z zielonej herbaty, cytrynowa, migdałowa, aloesowa, naturalne substancje złuszczające: pumeks oraz migdałowe drobinki ścierne, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z czerwonej herbaty, ekstrakt z mięty pieprzowej, ekstrakt z mięty pieprzowej, ekstrakt z melisy lekarskiej.
Bardzo trudno sobie wyobrazić jak tyle wspaniałych składników mieści się w tą niewielką tubkę.

Nie wiem jak Wy, ale ja nienawidzę pumeksowania pięt. Niestety nie wygodne buty, codzienne chodzenie zmusza mnie, by robić ten zabieg przynajmniej raz w tygodniu, by stopy były gładkie i zadbane. Jest to wspaniała alternatywa dla osób leniwych (tak jak ja;D) i nie lubiących odgłosu pumeksowania(również ja;D).

Ten kosmetyk jest idealny na lato, ale nie tylko. Jest idealny na każdą porę roku. Świetnie usuwa zrogowaciały naskórek oraz relaksuje stopy po całym dniu.

Cena: 69zł/ 150 ml

Produkt możemy kupić w:
- C.H. Złote Tarasy (Warszawa)
- C.H. Blue City (Warszawa)
- Galeria Malta (Poznań)
- C.H. Manufaktura (Łódź)
- sklepie internetowym

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twój komentarz! Zachęcamy do przejrzenia starszych postów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@dpblog.pl

Instagram @dpblogpl